Nr katalogowy: 413

Stan RESZKA [Janusz Andrzej RESZKA] (ur. 1952

Nr katalogowy: 413

Na targu

olej, gwasz, papier; 47 x 69 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: STAN RESZKA.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł