Nr katalogowy: 412

Stan RESZKA [Janusz Andrzej RESZKA] (ur. 1952

Nr katalogowy: 412

Piękna arabska dziewczyna

olej, gwasz, papier; 53 x 35 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: STAN RESZKA.
estymacja: 3 500 - 4 000 zł