Nr katalogowy: 352

Arkadiusz RUCHOMSKI (ur. 1978)

Nr katalogowy: 352

Puls brzozy, 2017

akryl, farby olejno-żywiczne, płótno, sklejka, kora brzozy; 76 x 124 x 7 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ARuchomski / "PULS BRZOZY' 2017.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł