Nr katalogowy: 351

Aleksander KOZERA (ur.1976)

Nr katalogowy: 351

Domy II, 2007

olej, akryl, tempera, płótno; 130 x 180 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: ALEKSANDER KOZERA / "DOMY II" / 2007 / OLEJ, AKRYL, TEMPERA / 130 x 180 cm.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł