Nr katalogowy: 317

Jan TARASIN (1929-2009)

Nr katalogowy: 317

Zapis, 1993

akwarela, papier; 54 x 40 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 93;
estymacja: 16 000 - 19 000 zł