Nr katalogowy: 316

Stanisław FIJAŁKOWSKI (1922-2020)

Nr katalogowy: 316

Bez tytułu, 2001

akwarela, ołówek, papier; 37 x 26,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn., dat. i nr p. d.: S. Fijałkowski / 24/2001 (ołówkiem), dedykacja l. d.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 8 000 zł