Nr katalogowy: 825

Nr katalogowy: 825

Pieczęć z herbem hrabiów Zamoyskich

srebro (punca srebra nieczytelna), agat; pole 1,3 x 1 cm;
Polska, XIX/XX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł