Nr katalogowy: 824

Nr katalogowy: 824

Tłok pieczętny z herbem Kościesza odmienna

srebro złocone; pole pieczętne 2,5 x 2,5 cm;
Polska, XIX/XX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł