Nr katalogowy: 143

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 143

Madonna

olej, płótno dublowane;
61 x 50 cm;
sygn. l. d.:
A. Duran... (słabo czytelnie)
estymacja: 5 500 - 6 500 zł
Cena oferowana 4 800 zł