Nr katalogowy: 142

Frans Marcus SMITS (1760-1833) - przypisywany

Nr katalogowy: 142

Zwiastowanie pasterzom

olej, deska parkietowana; 89 x 130 cm;
sygn. p. d.: Smits
estymacja: 16 000 - 19 000 zł