Nr katalogowy: 129

Engelbert HILBICH (1923-2011)

Nr katalogowy: 129

Motyw z parku, 1942

olej, płótno naklejone na tekturę; 37 x 29 cm;
sygn. i dat. l. d.: EHilbich-1942 -
estymacja: 2 000 - 2 400 zł