Nr katalogowy: 128

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Nr katalogowy: 128

Pejzaż - Starigrad, 1930

akwarela, papier; 18 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA,
estymacja: 1 400 - 1 700 zł