Nr katalogowy: 98

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Nr katalogowy: 98

Martwa natura z cytrynami

olej, tektura; 30 x 36 cm;
sygn. p. d.: I. NOWAKOWSKA-/-ACEDAŃSKA
estymacja: 1 700 - 2 000 zł