Nr katalogowy: 97

F. ZNAMIROWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 97

Wazon z bukietem bzów, 1924

olej, płótno; 70 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: F Znamirowski 1924
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 800 zł