Nr katalogowy: 40

Franciszek ZAJCHOWSKI (1860-1923)

Nr katalogowy: 40

Ułan na koniu

olej, sklejka; 26 x 19 cm;
sygn. p. d.: Fr.Zajchowski
estymacja: 4 700 - 5 600 zł