Nr katalogowy: 39

Stanisław STUDENCKI (1898-1944)

Nr katalogowy: 39

Kozak, 1936

olej, sklejka; 47 x 35 cm;
sygn. i dat. l. d.: St. Studencki / 1936
estymacja: 5 400 - 6 400 zł