Nr katalogowy: 37

Karol STOBIECKI (1908-1970)

Nr katalogowy: 37

Jadą wozy

akwarela, ołówek, papier naklejony na karton; 35,5 x 47,5 cm;
sygn. p. d.: Karol Stobiecki
estymacja: 1 500 - 1 700 zł