Nr katalogowy: 36

Stefan JAKUBOWSKI (1905-1979)

Nr katalogowy: 36

Siwek, 1959

akwarela, papier, tektura; 31 x 41 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany p. d.: Stefan Jakubowski / Łysa Góra 1959
estymacja: 1 500 - 1 800 zł