Nr katalogowy: 373

Kinga CHROMY (ur. 1971)

Nr katalogowy: 373

Magnolie, 2020

olej, płótno; 60 x 70 cm;
sygn. p. d.: KINGA CHROMY (ryte końcówką pędzla w warstwie malarskiej).
estymacja: 1 400 - 1 800 zł