Nr katalogowy: 363

Cecylia WODNICKA-ZĄBKOWSKA (ur. 1926)

Nr katalogowy: 363

Wnętrze z kwiatem, 2007

akryl, płótno; 75 x 90 cm;
sygn. i dat. l. d.: C. WODNICKA 2007;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł