Nr katalogowy: 362

Cecylia WODNICKA-ZĄBKOWSKA (ur. 1926)

Nr katalogowy: 362

Ptak z ZOO, 1980

olej, płótno; 81 x 57 cm;
sygn. i dat. p. d.: C WODNICKA 80 r;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł