Nr katalogowy: 359

Mariusz KOWALSKI (1939-2005) - ?

Nr katalogowy: 359

Kompozycja

olej, płótno; 98 x 119 cm;
Zapewne również studencka praca; obraz przed konserwacją.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł