Nr katalogowy: 358

Mariusz KOWALSKI (1939-2005) - ?

Nr katalogowy: 358

Kompozycja, 1981

olej, płótno; 70 x 108 cm;
na odwrocie papierowa nalepka z Wyższej Szkoły Sztuk Plastycznych w Łodzi z informacją o autorze, techniką wykonania obrazu oraz naz
estymacja: 1 000 - 1 300 zł