Nr katalogowy: 349

Mariusz KUŁAKOWSKI (ur. 1961)

Nr katalogowy: 349

Tytuł do uzgodnienia, z cyklu: Zawłaszczenie przestrzeni, 2020

olej, płótno; 73 x 73 cm;
na blejtramie opis autorski: MARIUSZ KUŁAKOWSKI "Tytuł do uzgodnienia" cykl ZAWŁASZCZANIE PRZESTRZENI / 2020 r.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena sprzedaży 4 500 zł