Nr katalogowy: 348

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 348

Bez tytułu (58), 1989

akryl, płótno; 150 x 120 cm;
sygn. i dat. p. d.: Ćwiertniewicz’89.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł