Nr katalogowy: 361

Jakub SŁOMKOWSKI (ur. 1982)

Nr katalogowy: 361

Blue, 2010

olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JSłomkowski 2010 / x oraz napis: „ BLUE” J.S/2010/11/0002/0001
estymacja: 14 000 - 16 000 zł
Cena oferowana 10 000 zł