Nr katalogowy: 360

Paweł KOZŁOWSKI [SWANSKI] (ur. 1980)

Nr katalogowy: 360

Bez tytułu, 2009

akryl, płótno; 150 x 100 cm;
sygn. p. d.: S.IX.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł