Nr katalogowy: 813

Firma SCHAFFHAUSEN - INTERNATIONAL WATCH COMPANY (czynna od 1868)

Nr katalogowy: 813

Zegarek naręczny, męski, automatyczny, cal. 853

złoto pr. 750, metal, szkło, skóra; średn.: 3,5 cm, wys. 5 mm, wym. 4,4 x 3,9 cm;
sygn. na tarczy, Szwajcaria, lata 60. XX w.
estymacja: 9 000 - 10 000 zł