Nr katalogowy: 814

Nr katalogowy: 814

Pieczęć z herbem Książąt Radziwiłłów - Trąby

heliotrop, kość zwierzęca, srebro złocone, repusowane i grawerowane;
Polska, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 5 200 - 5 800 zł
Cena sprzedaży 20 000 zł