Nr katalogowy: 721

Nr katalogowy: 721

Mlecznik

srebro próby 84 cechowane, częściowo złocone;
wys. 10 cm, szer. 16 cm, głęb. 8,9 cm; waga 225 g.
St Petersburg, lata 20. XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł