Nr katalogowy: 722

Nr katalogowy: 722

Brelok z głową lamparta

srebro próby 2 (900) złocone, odlewane i cyzelowane cechowane, szkło rubinowe;
wys. 3 cm, szer. 3,5 cm, głęb. 2,5 cm; waga 26 g.
Wiedeń, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 1 700 - 2 000 zł
Cena sprzedaży 2 400 zł