Nr katalogowy: 92

Stefania DANIEL-KOSSOWSKA (1872-1952)

Nr katalogowy: 92

Eugenia Kowalska w plenerze

olej, ołówek, tektura z fakturą płótna; 43 x 57 cm;
sygn. p. d.: S K Daniel (ołówkiem).
estymacja: 3 500 - 4 500 zł