Nr katalogowy: 91

Nr katalogowy: 91

Aneri malującą, ok. 1928

akwarela, papier; 37 x 53 cm (arkusz), 35 x 45 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW (ołówkiem)
estymacja: 4 800 - 5 800 zł