Nr katalogowy: 57

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

Nr katalogowy: 57

Róże w wazonie, 1936

olej, tektura; 33,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: ST. GAŁEK 1936
estymacja: 5 700 - 6 700 zł
Cena sprzedaży 7 000 zł