Nr katalogowy: 58

Halina BRZESKA-CIEŚLIŃSKA (1923-2004)

Nr katalogowy: 58

Kompozycja kwiatowa

olej, płótno; 73 x 74 cm;
sygn. p. d.: Cieślińska / Brzeska
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena oferowana 1 800 zł