Nr katalogowy: 51

Edward Harrison COMPTON (1881-1960)

Nr katalogowy: 51

Pejzaż alpejski, 1927

olej, tektura fakturowana; 45 x 54 cm;
sygn. i dat. p. d.: E. HARRISON COMPTON 1927
estymacja: 6 500 - 7 000 zł