Nr katalogowy: 50

Otto PIPPEL (1878-1960)

Nr katalogowy: 50

Pejzaż górski

olej, płótno, 66 x 86 cm;
sygn. p. d.: Otto PIPPEL
estymacja: 12 000 - 15 000 zł