Nr katalogowy: 362

Zdzisław CYANKIEWICZ - CYAN (1912-1981)

Nr katalogowy: 362

W porcie, 1942

olej, papier 24 x 31,7 cm;
sygn. i dat. p. d.: ołówkiem: Cyan, 42;