Nr katalogowy: 130

Malarz nieokreślony, francuski? XIX w.

Nr katalogowy: 130

Koncert w ogrodzie, ok. 1850

olej, płótno; 46 x 61 cm;
obraz przed konserwacją, krakelura.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł