Nr katalogowy: 129

Jan STYKA (1858-1925) - przypisywany

Nr katalogowy: 129

Męczeństwo pierwszych chrześcijan

olej, płótno; 40 x 33 cm (wymiar kompozycji);
u dołu po prawej opis: 19/11 881 Rzym
estymacja: 11 000 - 13 000 zł