Nr katalogowy: 131

Michał STACHOWICZ (1768-1825) ?

Nr katalogowy: 131

Scena w karczmie - Na Górce

olej, płótno; 87 x 111 cm.
Analogiczna wersja obrazu znajduje się w zbiorach Muzeum Narodowego w Warszawie
estymacja: 17 000 - 19 000 zł
Cena oferowana 15 000 zł