Nr katalogowy: 103

Zygmunt LANDAU (1898-1962)

Nr katalogowy: 103

Rabin z uczniami

olej, płyta; 36 x 27 cm;
sygn. pośrodku u góry: Landau (ryte w warstwie malarskiej)
estymacja: 8 500 - 10 000 zł
Cena oferowana 7 500 zł