Nr katalogowy: 102

Katarzyna LIBROWICZ (1912-1991)

Nr katalogowy: 102

Macierzyństwo, 1972

olej, płótno; 61,5 x 46 cm;
sygn. dat. i opisany p. d.: Yann / K. Librowicz 72.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
Cena oferowana 1 800 zł