Nr katalogowy: 70

Zofia STANKIEWICZ (1862-1955)

Nr katalogowy: 70

Martwa natura z gruszkami

olej, sklejka; 70 x 31 cm;
sygn. l. d.: Zofia Stankiewicz.
estymacja: 6 500 - 7 500 zł