Nr katalogowy: 69

Samuel OSTROWSKY (1885/6-1946)

Nr katalogowy: 69

Słoneczniki w wazonie, 1942

olej, tektura; 69 x 55,5 cm;
sygn. i dat. p. d. w pionie: OSTROWSKI / 1942.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł