Nr katalogowy: 374

Ludwik PONIEWIERA (1935-2016)

Nr katalogowy: 374

Panorama miejska

olej, płótno; 50,5 x 68 cm;
na odwrocie napis: Poniewiera.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł