Nr katalogowy: 375

Jan WODYŃSKI (1903-1988)

Nr katalogowy: 375

Scena batalistyczna

olej, płótno, tektura; 44 x 74 cm;
sygn. l. d.: WODYŃSKI.
estymacja: 4 500 - 5 000 zł