Nr katalogowy: 356

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

Nr katalogowy: 356

Gracje, 2019

olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK / GRACJE 2019.09 / O/P 100/140 cm.
estymacja: 6 000 - 7 500 zł