Nr katalogowy: 357

Konrad SRZEDNICKI (1894-1993)

Nr katalogowy: 357

Trzy krople, 1972

akwaforta, akwatinta, papier; 49 x 64 cm (wymiar kompozycji), 56 x 76,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opisany u dołu: 1972 „Trzy krople” 30/50 Konrad Srze
estymacja: 1 200 - 1 400 zł