Nr katalogowy: 614

PORCELANA PIRKENHAMMER BREZOVA

Nr katalogowy: 614

Para talerzy z widokami z miast: Praha, Czeski Budejovice, XX w.

porcelana, farby, złocenie; 2,5 x 25 x 25 cm;
sygn. czernią na spodzie: Pierken -...-hammer / Made in Czechoslovakia / 7, [2];